Buldożek

Najważniejsze kroki w procesie adopcyjnym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Iwona1991
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK
Kontakt:

Buldożek

Post autor: Iwona1991 » 24 cze 2019, 19:01

Witam. Jestem piereszy raz u Was na stronie :-)
Chcialam się zapytać jak można się dowiedzieć jakie buldozki są do adopcji?
I czy są jakieś małe buldogi najlepiej takie do roku?
Wypelnilam ankietę jestem zainteresowana adopcja buldożka ale wiadomo mam dziecko 4-letnie więc szukam takiego któremu to nie będzie przeszkadzać;-)

Awatar użytkownika
xbeatax
PRZYJACIEL DOMU BULDOGA
PRZYJACIEL DOMU BULDOGA
Kontakt:

Buldożek

Post autor: xbeatax » 24 cze 2019, 23:43

Witaj :)
Przeczytaj to:
viewforum.php?f=21
viewforum.php?f=20

Przy małym dziecku to nie zawsze szczeniak to najlepsze rozwiązanie, gdyż i jedno i drugie trzeba nauczyć ze sobą postępować, a do tego dochodzi wiele innych czynności. Najważniejsze, abyś sama wiedziała, czy dasz ze wszystkim radę i czy masz świadomość na czym polega opieka przez lata nad psem. Niektóre psy lubią dzieci, inne za nimi nie przepadają, ale tak czy siak najwięcej zależy od tego, czy nauczymy dziecko, że piesek czuje ból, że nie zawsze ma ochotę na zabawę, że nie wkłada mu się palca do oka, bo skoro pies nie ugryzł i na to pozwala, tzn. że tak wolno robić, itd.
Życzę powodzenia, abyście się odnaleźli :).
Tobi 12.11.2006 r. - *5.11.2017 r.

Awatar użytkownika
Iwona1991
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK
Kontakt:

Buldożek

Post autor: Iwona1991 » 25 cze 2019, 9:54

To że ma się dziecko 4-letnie to nie znaczy że dziecko będzie robić krzywdę psowi, dużo zależy od wychowania dziecka. Moje dziecko ma chomika i mimo swojego wieku sam nakarmia chomika wymienia mu trociny itd. Dlatego wiem że zależy od wychowania dziecka A czy ja dam radę? Na pewno dam, jeżeli było by inaczej to nie podjęłabym się adopcji.
Tym bardziej że mam dużo wolnego czasu, pracuje tylko na pół etatu więc myślę że będzie dobrze :-)

ODPOWIEDZ