UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE ZAREJESTROWANE KONTA NA NASZYM FORUM, MUSZĄ ZOSTAĆ AKTYWOWANE PRZEZ ADMINISTRATORA.
STARAMY SIĘ TO ROBIĆ KILKA RAZY DZIENNIE, ALE MAKSYMALNY CZAS AKTYWACJI KONTA TO 48h.
NIE MA POTRZEBY REJESTROWANIA SIĘ PO KILKA RAZY. PROSIMY O CIERPLIWOŚĆ!

WSZYSTKICH, KTÓRZY JUŻ ADOPTOWALI PSA
Z NASZEGO STOWARZYSZENIA ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FB:
https://www.facebook.com/groups/AdopcjeSDB

POZOSTAŁE OSOBY ZAINTERESOWANE ADOPCJAMI ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PROCEDURAMI ADOPCYJNYMI:
https://dombuldoga.pl/procedura-adopcyjna

Adopcja

Kilka danych kontaktowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cichy1104
BULDOZIA RODZINA
BULDOZIA RODZINA
Kontakt:

Adopcja

Post autor: Cichy1104 »

Witam.ankiete wypelnilem juz dawno czy jeste jakas szansa na adoptowanie jakiekos buldozera lub mopsiaka.pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Ewelina
PRZYJACIEL DOMU BULDOGA
PRZYJACIEL DOMU BULDOGA
Kontakt:

Adopcja

Post autor: Ewelina »

Przepraszamy musiało zostać przeoczone lub nie mamy wolontariusza w Pana miejscu zamieszkania.

Sprawdzimy co się zadziało i postaramy się umówić z Panem na wizytę przedadopcyjną.

Pozdrawiamy !
'Oświęcim zaczyna się tam,gdzie ktoś patrzy na rzeź i myśli:To tylko zwierzęta...."

Awatar użytkownika
Ola srzednicka
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK
Kontakt:

Adopcja

Post autor: Ola srzednicka »

Dzień dobry. Pisałam wczoraj odnośnie adopcji, poprzedni aparat mi się zepsuł a w nim był jedyny tel do wolontariuszki. Nie mam teraz, nią kontaktu a na dodatek nikt nie ma czasu mi odpisać. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
milenaa
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Kontakt:

Adopcja

Post autor: milenaa »

Ola srzednicka pisze:Dzień dobry. Pisałam wczoraj odnośnie adopcji, poprzedni aparat mi się zepsuł a w nim był jedyny tel do wolontariuszki. Nie mam teraz, nią kontaktu a na dodatek nikt nie ma czasu mi odpisać. Pozdrawiam.
Hej, sluze pomocą Obrazek Odezwij się do mnie na pw Obrazek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ODPOWIEDZ